دوش شما نیاز به یک تمیزکاری خوب دارد؟ این مقاله همه اطلاعاتی که برای اینکار نیاز دارید به شما می دهد.

مراحل کلیدی شستشو حمام:

1- یک جفت دستکش لاستیکی داشته باشید.

2- سر دوش را درون سرکه غوطه ور کنید تا رسوبات را از بین ببرد.

3- وقتی کف صابون را پاک می کنید، اجازه بدهید تا محصولات تمیزکننده من طبق زمانی که روی برچسب آن مشخص شده است کار خود را انجام دهد.

یادگیری نحوه تمیز کردن دوش به روش درست به این معنی است که همیشه مطمئن خواهید بود که فضایی بهداشتی و تمیز دارید. در اینجا روش مرحله به مرحله نحوه پاکسازی دوش بیان شده است.

نحوه تمیز کردن دوش در 5 مرحله

1- یک شستشوی اولیه داشته باشید

اولین قدم هنگام تمیز کردن دوش شستن کاشی ها، کف زمین و دیوارها با آب گرم و برای چند دقیقه است. با اینکار نه تنها آلودگی های سطحی از بین می رود، بلکه گرما روزنه های تمام مواد سطحی را منبسط می کند و تمیز کردن آن را آسانتر می کند.

2- چطور سر دوش را تمیز کنید

تمیز کردن سر دوش مرحله ای است که معمولاً هنگام تمیز کردن حمام ندیده گرفته می شود، اما اگر به حفره های کوچک سر دوش نگاه دقیقی بیندازید، متوجه خواهید شد که کار بسیار مهمی است. یادگیری چگونگی تمیز کردن دوش کار سختی نیست: فقط آن را در یک کاسه پر از محلول سرکه یا مواد شوینده برای مدت چند ساعت خیس کنید، سپس آن را بشویید. اگر سر دوش شما روی دیوار نصب شده و ثابت است، می توانید یک کیسه پلاستیکی را پر از محلول گفته شده کنید و آن را روی سر دوش ببندید و سپس اجازه بدهید جرم آن گرفته شود.

تمیز کننده سرویس بهداشتی و حمام من
تمیز کننده من | جرم گیر

3- پاک کردن کف صابون از کاشی ها و سطوح

در مرحله بعد، شما می خواهید از شر کف صابون، چربی بدن و سایر باقی مانده های حاصل از دوش گرفتن خلاص شوید. تنها یکی از محصولات تمیز کننده حمام را در همه قسمت ها اسپری کنید و اجازه بدهید به مدت 20 دقیقه تا یکساعت روی آن بماند، و سپس تمام آن را بشویید. قبل از استفاده از هر نوع تمیزکننده برچسب دستور العمل استفاده از آن را بخوانید. اجازه بدهید تهویه هوا انجام بشود و همیشه از دستکش لاستیکی و لباس محافظ استفاده کنید.

4- تمیز کردن با محصولات تمیز کننده

قارچها را با محصولات تمیز کننده و یک مسواک کهنه بزدایید. پس از استفاده از محصول تمیز کننده انتخابی، زمان کافی برای از بین رفتن آلودگی ها بدهید و سپس آن را بشویید.

5- گرفتگی خروجی پساب را رفع کنید

وقتی خروجی پساب را تمیز می کنید منتظر چیزهای زننده و تعجب آور باشید! از دستکش لاستیکی برای برداشتن موهای به هم پیچیده استفاده کنید و آن را مستقیماً به داخل سطل زباله بیندازید. برای تمیز کردن این قسمت از قلاب های بافتنی قدیمی کمک بگیرید. سپس از محلول های تمیز کننده خروجی پساب استفاده کنید تا همه جرم های باقی مانده از بین برود. به خاطر داشته باشید که دستورالعمل های مربوط به استفاده از محصولات تمیز کننده را مطالعه کنید. اجازه بدهید 30 دقیقه بگذرد و سپس آن را با آب بشویید.

به اشتراک گذاری این پست