شرکت بهداشتی و دارویی من

تاریخچه:

انگیزه آغازین بنیان گذاری شرکت , همکاری دو دکتر داروساز آقایان دکتر غلامرضا هاشمی و دکتر مرتضی معینی بود. سال های آغازین کار خود را برای شرکت های مختلف داروسازی کار کرده و تجربه اندوخته بودند تا اینکه در سال 1351تصمیم گرفتند شرکتی خصوصی را بنیان نهاده و با تولید محصولات داخلی کمکی به پیشرفت صنایع کشور و پیشگیری از غارت منابع مالی بنمایند.

شرکت تولیدی من در ابتدای آذر ماه سال 1351به عنوان مجموعه ای پیشرو در تولید فرآورده های شوینده مایع با نام های سی اکت یا همان جرمگیر،  شامپو فرش و شیشه شور با نام تجاری رایت فعالیت خود را آغاز کرد و دیری نپایید در زمینه تشخیص آزمایشگاهی به عنوان اولین تولیدکننده در محدوده انواع کیت های بیوشیمی و محلول های هماتولوژی نیز وارد شد.
این شرکت در طول نزدیک به نیم قرن فعالیت همواره سعی نموده با بهره گیری از دانش فنی و کادر متخصص در زمینه تولید، کنترل کیفیت و فروش، استانداردهای جهانی تولید و کیفیت عرضه محصولات را برای رسیدن به جایگاهی ارزنده در بازار مصرف کشور مد نظر قرار دهد. ضمن اینکه شرکت الیتک گروپ فرانسه و شرکت وایتال هلند به عنوان شرکت های همکار خارجی این شرکت شناخته می شود.

بیانیه مدیریت:

شرکت من از ابتدای تاسیس خود تاکنون بیش از چهار دهه فعالیت مستمر و پویا , همواره بر آن بوده است که با اتکا به پرسنل متخصص و زحمت کش در جهت تولید محصولات با کیفیت و ارتقاء استاندارهای محصول تلاش نماید تا علاوه بر حفظ مشتریان وفادار , آینده ای روشن را برای کلیه ذینفعان مجموعه محقق سازد. با توجه به پیشرو بودن سازمان در تولید محصولات هماتولوژی و قدمت بیش از چهل و شش سال تولید محصولات شوینده , با قدردانی از زحمات کلیه همکاران در همراهی این کار تیمی و موفقیت سازمان در بازارهای ملی, وظیفه خود می دانم در راستای حفظ جایگاه و ارزش نام سازمان بهبود مستمر سر لوحه کلیه اقدامات زیر ساختی بوده و توانمند سازی همکاران مجموعه جزء لاینفک برنامه ریزی های سالیانه قرار گیرد. امید است با تلاش روز افزون و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی در یاری رساندن به گردش صنعت کشور عزیزمان ایران گام های موفقی برداریم.

چارت سازمانی:

چارت سازمانی

چشم انداز:

 • ورود به جمع صد شرکت برتر در فهرست IMI ایران

 • دریافت تندیس جایزه ملی کیفیت ایران

 • ایجاد شبکه‌ای پیشرو از مشتریان و تامین کنندگان

خط مشی کیفیت شرکت من

خط مشی کیفیت

ایزو 13485

ایزو 13485

ایزو 9001

ایزو 9001

بیانیه مدیریت

بیانیه مدیریت

شرکت های زیر مجموعه من:

شرکت من با تاسیس دو شرکت وابسته گام های مهمی در زمینه توزیع و فروش محصولات خود برداشته است.

واحد تولید

در این بخش تمام مراحل تولید مطابق با دستورالعمل های ایزو 2016-13485 و ایزو 2015-9001 توسط پرسنل متخصص و مجرب انجام می شود. محصولات تولید شده به بخش کنترل کیفی تحویل داده می شود.
واحد تولید، کنترل کیفی و بسته بندی در کیلومتر ۱۴ جاده قدیم کرج واقع شده است.

واحد کنترل کیفی

در این بخش تمام مراحل کنترل کیفی مطابق با دستورالعمل های ایزو 2016-13485 و ایزو 2015-9001 توسط پرسنل متخصص و مجرب انجام می شود که شامل موارد زیر می باشد:
کنترل دقت، صحت، درستی، تکرار پذیری، تجدید پذیری، پایداری، خطی بودن و مقایسه با کیت مشابه

واحد فنی و پشتیبانی

وظیفه این واحد توضیح کامل علمی در رابطه با نحوه و روش کار هر یک از محصولات می باشد. در این بخش کارشناسان مجرب شرکت همواره جوابگوی پرسش و مشکلات احتمالی مصرف کننده ها می باشند و در صورت لزوم حضوری به آزمایشگاههای تشخیص طبی مراجعه می کنند.

واحد R&D 

پرسنل این بخش با توجه به دانش و تجربه های علمی که در طول سالها کار و تحقیق کسب کرده اند در زمینه های زیر فعالیت می کنند:

 • تحقیق و پژوهش در جهت ساخت و تولید محصولات جدید

 • ترجمه متون علمی و بروز کردن اطلاعات در بروشورها

 • تهیه پارامترهای محصولات بیوشیمی برای دستگاه های جدید اتوآنالایزر

واحد فروش

دفتر فروش شرکت من وظایف زیر را به عهده دارند:

 • فروش محصولات شرکت من

 • ارسال محصولات به دست مصرف کننده با رعایت استانداردهای ایزو 2015-13485 و 2015-9001

 • در صورت لزوم مرجوع کردن محصول نامنطبق به آزمایشگاه کنترل کیفی جهت بررسی مجدد.

شرکت بهداشتی و دارویی من

شرکت تولیدی من در ابتدای آذر ماه سال ۱۳۵۱ به عنوان مجموعه ای پیشرو در تولید فرآورده های شوینده مایع با نام های سی اکت یا همان جرمگیر، شامپو فرش و شیشه شور با نام تجاری رایت فعالیت خود را آغاز کرد و دیری نپایید در زمینه تشخیص آزمایشگاهی در محدوده انواع کیت های بیوشیمی و محلول های هماتولوژی نیز وارد شد.

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاعات تماس شرکت من

 • ایران، تهران، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان فرصت شیرازی،

  پلاک ۱۶۶

 • تلفن دفتر فروش شرکت تأمین تاپ من (پخش محصولات شوینده)

  66562683 02166940814 021

 • تلفن دفتر فروش شرکت فرامن تجهیز فارمد (توزیع و فروش محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی)

  66562639  021  –  66940713 021  – 66941408 021

 • تلفن دفتر مرکزی شرکت من

  66939952 02166939871 021