مایع ظرفشویی همراه همیشگی سینک ظرفشویی است، اما قدرت پاک کنندگی آن در همه قسمت های خانه کمک کننده خواهد بود.

مایع ظرفشویی ماده ای مولد کف می باشد که برای حذف چربی ها و مواد غذایی از سطح ظروف تولید می شود. بهترین و ایده آل ترین حالت استفاده از مایع ظرفشویی در آب معمولی و کمی ولرم است. در این حالت مایع ظرفشویی با این درجه حرارت بیشترین کف کنندگی خود را ابراز می کند و کف کنندگی خوبی اتفاق می افتد،بیشترین راندمان یک مایع ظرفشویی در این حالت رخ می دهد.

بعضی از مایعات ظرفشویی می توانند به ظروف نقره، بعضی از ظروف شیشه ای و یا هر ظرفی که با ورق طلا ساخته شده است آسیب برسانند بهتر است برای شستشوی ظروف حساس از ماشین ظرفشویی ستفاده نشود و چنین ظروفی با دقت هرچه تمام و با دست شستشو شوند.

صرف نظر از نام تجاری، ویژگی های خاصی زیر در یک مایع ظرفشویی مهم است:

عملکرد تمیزکاری، عدم آسیب به دست، ایمنی برای ظروف و دیگر موارد شستشو، عطر خوشبو کننده، ظاهر بسته بندی و حلالیت مناسب در فرمول بندی محصول. برای برآوردن این معیارها، تولیدکنندگان به طور کلی از مواد اولیه خاص استفاده می کنند

عملکرد مایع ظرفشویی دستی در ماشین ظرفشویی

مایع ظرفشویی دستی مناسب برای ماشین ظرفشویی نیست. 

ویژگی های کف کنندگی بالای این محصولات باعث می گردد که عملکرد مناسبی در ماشین های ظرفشویی نداشته باشد. نه تنها با اسپری شدید کف در ماشین ظرفشویی مواجه می شوید بلکه این کار می تواند یک ریخت و پاش وحشتناک به راه بیندازد و حتی منجر به آسیب به ماشین ظرفشویی شود.

هرگز براي شستشوي اين چيزها از مايع ظرفشويي استفاده نكنيد

سبزيجات:  شست و شوی سبزیجات با مایع ظرفشویی بدترین کار ممکن است. این يك کار غلط است که در جامعه رایج شده، چرا که استفاده از این مواد برای شست و شوی سبزیجات بی فایده است. براي شستشوی سبزيجات باید از مواد ضدعفونی کننده و یا پرکلرین، استفاده كرد تا سلامت آن‌ها تامین شود.

خودرو:اگر ترجیح می‌دهید با یک شوینده و یک سطل آب یا شلنگ ماشین خود را بشویید حتماً از یک شوینده‌ی مناسب استفاده کنید. مایع ظرف‌شویی می‌تواند برای سطح ماشین خیلی خشن باشد.

گاز پاک کن من
گاز پاک کن من

به اشتراک گذاری این پست

شرکت بهداشتی و دارویی من

شرکت تولیدی من در ابتدای آذر ماه سال ۱۳۵۱ به عنوان مجموعه ای پیشرو در تولید فرآورده های شوینده مایع با نام های سی اکت یا همان جرمگیر، شامپو فرش و شیشه شور با نام تجاری رایت فعالیت خود را آغاز کرد و دیری نپایید در زمینه تشخیص آزمایشگاهی در محدوده انواع کیت های بیوشیمی و محلول های هماتولوژی نیز وارد شد.

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاعات تماس شرکت من

 • ایران، تهران، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان فرصت شیرازی،

  پلاک ۱۶۶

 • تلفن دفتر فروش شرکت تأمین تاپ من (پخش محصولات شوینده)

  66562683 02166940814 021

 • تلفن دفتر فروش شرکت فرامن تجهیز فارمد (توزیع و فروش محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی)

  66562639  021  –  66940713 021  – 66941408 021

 • تلفن دفتر مرکزی شرکت من

  66939952 02166939871 021